В Україні газ для населення подорожчає на 45% з 1 вересня

28 серпня 2020, 10:40

фото тематичне

У вересні ціна на газ для населення в Україні підвищиться. Так, за річним контрактом його ціна збільшиться на 10% - з 4,73 грн до 5,24 грн за кубічний метр. В рамках місячного контракту ціна підвищиться на 45% - з 2,59 грн до 4,7 грн за куб. м.

Про це повідомляє прес-служба НАК "Нафтогаз".

Згідно з інформацією трейдерів, ціна індексного контракту з прив'язкою до нідерландському хабу TTF на вересень склала 5,4 грн за куб. м.

- Зростання цін обумовлене підвищенням вартості газу на європейських газових хабах, яке традиційно проходить напередодні опалювального сезону. Разом з тим, в цьому році збільшення цін є відносно помірним, з огляду на великі запаси газу в українських підземних сховищах газу, - повідомляє НАК "Нафтогаз".

У зв'язку з цим в компанії нагадали, що тариф "Річний" допомагає застрахуватися від зростання цін на газ в період високих цін (опалювальний сезон). Тому всі бажаючі можуть зафіксувати ціну газу на 12 місяців і платити за газ рівними частинами протягом року.

- Перед переходом на тариф" Річний "для клієнта буде розрахований рекомендований річний обсяг споживання газу - або на основі історичних даних за останні 12 місяців, або на основі споживчого профілю (тільки газова плита; газова плита і бойлер; котел і / або газова плита, бойлер) , - йдеться в повідомленні.

Поділитись

Коментарі

Вгору