“В строю!” – як вшанували загиблих бійців АТО (фоторепортаж)

15 квітня 2018, 15:01

Фото Анни Орел.

14 квітня в Черкасах вшанували загиблих бійців АТО. Зранку близько сотні військових та містян зібралися на площі Богдана Хмельницького. Вони рушили ходою по бульвару Шевченка. В руках несли портрети воїнів, квіти та прапори. Букети поклали до пам'ятного знаку на площі Слави, пише gazeta.ua.

Фото Анни Орел.

"Ми повинні знати обличчя героїв і пам'ятати про їх подвиг. Намагаюся кожного року брати участь у ході. Мій кращий друг Сергій Амброс загинув у 2016-му від мінометного обстрілу. Він служив в батальйоні "Азов". Сергій був надзвичайно позитивною, розумною людиною. Навіть не знаю тих, кому він не подобався. Шкода, що кращі так рано помирають", - говорить Андрій Нікітенко.

Фото Анни Орел.

У Долині троянд зробили символічну перекличку загиблих бійців-черкащан. Після кожного прізвища учасники заходу разом вигукували "В строю!". Потім священики провели молебень за померлими. Міський голова Анатолій Бондаренко вручив воїнам АТО та родинам загиблих нагрудні знаки "За мужність і героїзм" та наручні годинники. Під кінець на честь солдатів запалили близько десятка фаєрів.

Фото Анни Орел.

Після заходу людей пригощали в наметах солдатським кулішем і гарячим чаєм.

Фото Анни Орел.

Фото Анни Орел.

Фото Анни Орел.

Вгору