В ОТГ Черкащини запрацювала поліцейська станція (відео)

20 лютого 2020, 09:31

Вчора, 18 лютого, на території Білозірської ОТГ відкрили нову поліцейську станцію, яка обслуговуватиме жителів села Бiлозiр'я, селища Баси та селища міського типу Iрдинь.

Її оснащено та створено за підтримки Білозірської ОТГ. В приміщені, силами громади створено комфортні умови для роботи. Кабінети оснащено комп’ютерною та оргтехнікою, доступом до мережі Інтернет.

Станція створена в рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади». Під час урочистого відкриття місцевим жителям представили поліцейських офіцерів громади, які будуть обслуговувати Білозірську ОТГ.

Під час відкриття станції, жителям ОТГ представили поліцейських – Олександра Усова та Сергія Брик, які, будуть відповідати за безпеку жителів громади. Поліцейські будуть постійно знаходитись на території громади та проживати там. Вони забезпечені службовими автомобілями та всім необхідним для несення служби та можливості вчасно надати допомогу людям.

Тепер жителям громади буде набагато зручніше звертатися до поліцейських за допомогою, адже вони будуть постійно знаходитимуться та працювати на території громади, а в разі виклику, поліцейські зможуть оперативно відреагувати на повідомлення про правопорушення та надати допомогу людям.За інформацією із пресслужби ГУНП в Черкаській області

Коментарі

Вгору