В Оршанці відбулися навчально-методичні збори для військових капеланів

05 березня 2018, 17:10

З 27 лютого по 1 березня 2018 року відбувалися навчально-методичні збори для військових капеланів, котрі проводять душпастирську роботу серед військовослужбовців Державної прикордонної служби України, інформує прес-служба Черкаської єпархії УПЦ КП.

Місцем проведення було обрано Головний центр підготовки особового складу Державної прикордонної служби України ім. генерал-майора Ігоря Момота, що в селищі Оршанець на Черкащині.

Головна мета таких навчань, за задумом керівництва Держприкордонслужби, донести до військових священиків нові вимоги щодо їхньої діяльності в даній силовій структурі.

Відкриваючи збори, начальник управління соціально-гуманітарного забезпечення та психологічної роботи Адміністрації Держприкордонслужби полковник Олег Примаченко повідомив капеланів, що на навчаннях вони будуть ознайомлені з основами охорони державного кордону, психологічною та медичною підготовкою.

До урочистого відкриття зборів долучився Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко). На початок навчань митрополит Іоан у співслужінні керівника Департаменту Патріаршої курії Української Греко-католицької церкви у справах душпастирства силових структур України єпископа Михаїла (Колтуна) та військових капеланів звершив молебень.

Голова СУВД передав усім учасникам зборів благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета та побажав плідної праці.

Протягом трьох днів військові капелани ДПСУ прослухали лекції про місію військового священика (капелана) у військовій стуктурі, міжконфесійне співробітництво капеланів, іноземний досвід. Навчилися правильної взаємодії з командуванням, офіцерами по роботі з персоналом, військовими психологами, медичними працівниками. Також пройшли тренінги з першої психологічної допомоги в екстремальних умовах виконання оперативно-службових (бойових) завдань.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору