В Оршанці поновили прийом строковиків

29 квітня 2016, 16:42

1

Вже після Великодніх свят двері Навчального центру державної прикордонної служби України  відчиняться для солдатів строковиків. Упродовж останніх восьми років тут проходили підготовку лише курсанти-контрактники, інформує ГромЧе.

Рішення поновити підготовку строковиків було прийнято наприкінці минулого року. Упродовж останніх шести місяців тут кипіла робота із облаштування побутових умов. Викладачі опрацьовували навчальну програму, за якою упродовж місяця будуть готувати солдат строкової служби. Після навчання вони будуть направлені у військові частини для подальшої служби.

– В першу чергу ми маємо надати знання та навички, необхідні для організації і здійснення оперативно-службової діяльності з охорони державного кордону України – це тактика прикордонної служби, початкові знання у здійсненні охорони державного кордону, загальна військова та вогнева підготовка, – зазначає Дмитро Коцеруба – начальник Навчального центру підготовки молодших спеціалістів ДПСУ.

Особливу увагу у процесі навчання звертатимуть не лише на фізичну та правову підготовку, а й на морально-психологічні аспекти.

– Окрім занять для строковиків буде організовано і дозвілля. Це в першу чергу ознайомлення із культурною спадщиною Черкащини та ряд патріотичних заходів, – розповідає Дмитро Коцеруба.

Варто зазначити, цього року державна прикордонна служба замовила більше чотирьох тисяч військовослужбовців строкової служби. Частина з них буде проходити підготовку саме в Оршанці. Опісля Навчальний центр повернеться до набору контрактників.

Коментарі

Вгору