В офіс – зі своєю твариною: черкасці всьоме долучилися до Всесвітньої акції (відео)

22 червня 2019, 19:34

Черкасці всьоме долучилися до Всесвітньої акції «Візьми собаку на роботу»

Черкасці всьоме долучилися до Всесвітньої акції «Візьми собаку на роботу». Її мета – заохотити компанії дозволяти працівникам приходити до офісів зі своїми тваринами. На думку психолога Сергія Мордюшенка, такі ініціативи сприятимуть пошуку нових господарів для собак із притулків, інформує "UA: Черкаси".

Богдан Бєлов іде на роботу в Департамент освіти зі своєю собакою Одрі. В офіс її він бере вперше.

«Захотілось підтримати цю Всесвітню акцію, для того щоб звернути увагу на бездомних тваринок, щоб їх було менше і власне хотілось показати, що собака на роботі може бути і нічого страшного в цьому немає», - каже чоловік.

Він розповідає: перш ніж взяти собаку на роботу, цікавився думкою колег. «Я спілкувався із колегами, чи не проти вони, заперечень ні в кого не було, і моментів про те чи є в когось алергія, або непереносимість собачої шерсті, то теж не було», - додає чоловік.

Колеги Богдана задоволені появою в офісі 5-місячної Одрі. Зі своєю господинею на роботу прийшли тер’єр Чілі та бігль Кора. Для них тут є миска з водою та ковдра. Власниця собак Марія Карпенко каже – участь в акції бере вдруге.

«Коли їздиш Європою, то в багатьох магазинах, підприємствах є собаки, у нас в країні це непопулярно. У нас є клієнт, який дуже рідко посміхається, його посмішку можна побачити тільки коли він бачить собаку», - розповідає жінка.

Зі слів ветеринара Антона Теодорова не усім собакам підходять такі акції.  «Це в першу чергу залежить від характеру самої собаки, якщо вона соціалізована і любить спілкуватися їй буде добре в колективі де багато людей, але якщо собака дуже боїться, або рідко бачить людей – це для неї може бути сильним стресом», - сказала вона.

Щоб привести пса до свого офісу необхідно, аби в нього були усі щеплення, додає ветеринар. Психолог Сергій Мордюшенко каже, що домашня тварина в офісі поліпшує якість роботи співробітників, знімає стрес.

«По-перше – це гладити собаку, коли людина гладить собаку вона негативну енергію передає тварині, а тварина передає її землі, можна розчісувати її, далі можна просто гратися, такі вправи вони відволікають людину», - зазначив він.

Акція «Візьми собаку на роботу» відбувається в світі 20 рік поспіль.

Детальніше - у відео.

Поділитись

Коментарі

happyend сказав:

Чудова акція. Тільки гуманне ставлення та любов до тварин , можливо, приведе нас до толерантного ставлення один до одного.

Вгору