В АТП облради пояснили, чому хочуть купити седан “Infiniti” за 1,4 млн. грн

19 червня 2017, 19:22

В АТП Черкаської обласної ради спробували пояснити, чому хочуть купити розкішний седан “Infiniti” вартістю 1.4 млн. грн. Запевняють, що будуть  розпоряджатись ним, керуючись принципом отримання максимального прибутку для підприємства. Про це йдеться у поширеному коментарі директора КП «АТП Черкаської обласної ради» Володимира Канівця:

- Раніше придбання транспортних засобів для підприємства здійснювалось виключно за бюджетний ресурс. На разі ж щонайменше третина від вартості транспортного засобу – це є кошти самого підприємства, що нам вдалося закумулювати завдяки здійсненню основного виду діяльності. Варто наголосити, що прибутки в такому розмірі підприємство заробляє в останні два роки. Фактично, до 2016 року підприємство працювало без прибутків, або ж вони складали до 10 тис. грн. за рік. Тоді як за результатами роботи у минулому році чистий дохід становив близько 250 тис. грн.

Наступним нашим кроком у питанні раціонального розподілу прибутків і забезпечення подальших надходжень стала необхідність зміцнення матеріально- технічної бази та оновлення рухомого складу майна, як основного джерела доходів. Адже найновіше авто на підприємстві – ще 2008 року випуску. «Пробіг» більшості транспортних засобів сягає півмільона кілометрів! Все частіше ми змушені витрачати сотні тисяч гривень на ремонт і обслуговування, заміну окремих агрегатів автомобілів. І це об’єктивна оцінка рухомого складу. Ці автомобілі вичерпують свій ресурс.

Саме тому й постало питання придбання нового сучасного автомобіля, який би став рівноцінною заміною застарілим наявним моделям Toyota Camry, що експлуатуються вже понад 10 років. Стосовно вибору марки і комплектації авто слід сказати, що нас цікавило знайти аналог в цьому класів автомобілів, вже апробованого та надійного японського виробника. Аналізуючи наявні пропозиції на ринку України зупинились на моделі седана Infiniti Q70. Виробник сертифікований в Україні, а модель повністю відповідає основним технічним характеристикам автомобілів, що вже є на підприємстві. На разі цільового прикріплення автомобіля до установи чи до окремої особи не має. Ми будем ним розпоряджатись керуючись принципом отримання максимального прибутку для підприємства.

Нагадаємо, черкаська облрада купує розкішний седан “Infiniti” за 1,4 млн. грн.

Поділитись

Коментарі

сергей сказав:

С такими аргументами можно купить и 10 авто Народ поддержит

Ольга сказав:

Це уж точно – “рівноцінна заміна застарілим наявним моделям Тойота Кемрі”! З таким розкішним автомобілем (якого, мабуть, у Президента немає) вони точно “отримають максимальний прибуток для підприємства”! Гарно живемо, якщо Облрада “Інфініті” купує…Колись Олійник хотів “Крайслер” купити для потреб “їх величності”, але “не срослось”!

Stranger сказав:

Цікаво, звідки прибутки у комунального підпріємства? Водіїї по ночам таксують, а в боксах підпільне СТО?!
Чого Ланоси, чи Хюднаї не купують? Заодно вітчізняного виробника підтримали б!
Ланос не презентабельне авто, зато їздить і дешевше. )))

Ко_ment сказав:

Дайош крутий ЧЛЄНОВОЗ облчлєнам!!!

Обиватель. сказав:

За це гинула “Небесна сотня” і стояла “Небесна варта”, а ви патріоти збирайте копійки і плетіть сітки…..Справа Тулуба жива!!!

Олена сказав:

В країні йде війна, а вони Інфініті купують! Кожна наступна влада веде себе неадекватніше за минулу.

Вгору