В АТП облради пояснили, чому хочуть купити седан “Infiniti” за 1,4 млн. грн

19 червня 2017, 19:22

В АТП Черкаської обласної ради спробували пояснити, чому хочуть купити розкішний седан “Infiniti” вартістю 1.4 млн. грн. Запевняють, що будуть  розпоряджатись ним, керуючись принципом отримання максимального прибутку для підприємства. Про це йдеться у поширеному коментарі директора КП «АТП Черкаської обласної ради» Володимира Канівця:

- Раніше придбання транспортних засобів для підприємства здійснювалось виключно за бюджетний ресурс. На разі ж щонайменше третина від вартості транспортного засобу – це є кошти самого підприємства, що нам вдалося закумулювати завдяки здійсненню основного виду діяльності. Варто наголосити, що прибутки в такому розмірі підприємство заробляє в останні два роки. Фактично, до 2016 року підприємство працювало без прибутків, або ж вони складали до 10 тис. грн. за рік. Тоді як за результатами роботи у минулому році чистий дохід становив близько 250 тис. грн.

Наступним нашим кроком у питанні раціонального розподілу прибутків і забезпечення подальших надходжень стала необхідність зміцнення матеріально- технічної бази та оновлення рухомого складу майна, як основного джерела доходів. Адже найновіше авто на підприємстві – ще 2008 року випуску. «Пробіг» більшості транспортних засобів сягає півмільона кілометрів! Все частіше ми змушені витрачати сотні тисяч гривень на ремонт і обслуговування, заміну окремих агрегатів автомобілів. І це об’єктивна оцінка рухомого складу. Ці автомобілі вичерпують свій ресурс.

Саме тому й постало питання придбання нового сучасного автомобіля, який би став рівноцінною заміною застарілим наявним моделям Toyota Camry, що експлуатуються вже понад 10 років. Стосовно вибору марки і комплектації авто слід сказати, що нас цікавило знайти аналог в цьому класів автомобілів, вже апробованого та надійного японського виробника. Аналізуючи наявні пропозиції на ринку України зупинились на моделі седана Infiniti Q70. Виробник сертифікований в Україні, а модель повністю відповідає основним технічним характеристикам автомобілів, що вже є на підприємстві. На разі цільового прикріплення автомобіля до установи чи до окремої особи не має. Ми будем ним розпоряджатись керуючись принципом отримання максимального прибутку для підприємства.

Нагадаємо, черкаська облрада купує розкішний седан “Infiniti” за 1,4 млн. грн.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору