В обленерго заявили, що винесуть на вилах депутатів від «Азоту»

10 листопада 2017, 23:14

Працівники «Черкасиобленерго» знову два місяці не отримують заробітну плату через те, що є такий споживач як ПАТ «Азот». Таке оголошення сьогодні на сесії міськради зробив представник Обленерго Євгеній Лут, пише "Вичерпно".

- Що ви будете робити, коли у нас всі позвільняються і всі залишаться без світла? Як ми можемо розраховуватися з енергоринком, коли у вас є величезний борг? Ми стоїмо в позі попрошайок, щоб ви нам заплатили, — звернувся до депутатів, які працюють на «Азоті», Євгеній Лут. — Ви ж депутати, ви ж маєте перейматися проблемами міста.

Якщо не буде електропостачання, ми просто всі замерзнемо, — говорить Лут.

- Людей зараз контролювати важко. Люди кажуть, що вони вас всіх винесуть, разом із «Азотом» на вилах, ми їх не можемо стримувати, — сказав він.

Після цього слово взяв представник «Азоту», депутат Ігор Кривошеєв.

- Підприємство після того, як запустити нам роботу, стовідсотково виконувало свої зобов’язання по сплаті за електроенергію. А у вересні за добу до розрахунку ініціювало накладання арешту на наші рахунки. Ми пропонували розблокувати наші рахунки. До наступної п’ятниці підприємство розрахується за спожиту електроенергію за вересень і листопад, — сказав депутат.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору