В обласному онкодиспансері відкрили навчальний клас

01 вересня 2016, 22:57
Перші учні в навчальному класі – разом з завідувачкою відділення і директором школи

Перші учні в навчальному класі – разом з завідувачкою відділення і директором школи

Навчальний клас, у якому викладатимуть учителі ЗОШ №7, відкрився сьогодні в обласному центрі дитячої онкології та гематології Черкаського онкодиспансеру.

Першими поріг класу переступили першокласник Ігор Муха, другокласниця Лада Волошин і п’ятикласниця Альона Притула. Під час урочистої лінійки із початком навчального року їх привітали і вручили подарунки представники обласного та міського управлінь освіти, директор школи Юрій Середа, завідувач центру дитячої онкології та гематології Оксана Глухарєва, медперсонал. Концерт для учнів та інших пацієнтів відділення влаштували учні Черкаської музичної школи №5 під керівництвом викладача Зої Штейн.

Наприкінці лінійки для малих пролунав справжній шкільний дзвоник.

– Ми до цього йшли десятиліттями, – сказав головний лікар Черкаського обласного онкологічного диспансеру Віктор Парамонов. – Нарешті наші діти будуть учитися й стануть соціально адаптованими... Близько 70 відсотків дітлахів, які проходять у нас лікування, виліковуються. З огляду на тривале лікування, а воно іноді забирає й 2 роки, діти повертаються в рідну школу з великим відставанням. Через це вони отримують психологічний, емоційний удар, який, думаю, іноді викликає рецидив хвороби. Тепер завдяки сприянню міської влади діти навчатимуться у нас – до них приходитимуть учителі, вони отримуватимуть домашнє завдання. Такого в історії області ще не було!

Для навчального класу в онкодиспансері виділили окрему кімнату, придбали для неї парти, шкільну дошку, встановили комп’ютер.

– Крім усього іншого, навчання дасть і терапевтичний ефект: і діти, і їхні мами займатимуться ще чимсь, крім лікування, – зазначив Віктор Володимирович.

Поділитись

Коментарі

Вгору