В обласному художньому музеї відкрилась фотовиставка з «FORTUNA_Fest»

20 грудня 2019, 10:02

18 грудня Черкаський обласний художній музей презентував фотовиставку за результатами фестивалю аматорських театрів «Fortuna_Fest», який вже чотири роки поспіль проводився у міському Палаці молоді.

Цей мистецький захід приурочується Міжнародному театральному фестивалю і має вже свої традиції та новації – аматорські театри з різних міст представляють оригінальні постановки різних жанрів та форм: від драматичного, музичного, лялькового, комедійного, хореографічного, моновистави до театру клоунади.

Для театральних колективів, що беруть участь у фестивалі, цей захід стає новим потужним поштовхом для подальшого розвитку. Для акторів-початківців – це можливість підвищити свій мистецький рівень акторської майстерності, сценічної мови, пластики, обмінятися досвідом та налагодити творчі контакти. А кожному з відвідувачів він дає можливість відчути, чим дихає театр, як живе, поринути в атмосферу творчої взаємодовіри.

Доброю традицією після завершення фестивалю стала організація фотовиставки, на якій демонструють світлини з фестивальних днів.

Ось цього року організатори презентували її у Черкаському обласному художньому музеї під красномовною назвою: ««FORTUNA_Fest» надає крила» (засновник фестивалю Нодарі Росопідзе).

Відвідувачі виставки ознайомляться зі світлинами найкращих моментів фестивалю, спам’ятають найяскравіші події фестивалю та побачать улюблених акторів.

За інформацією Черкаської обласної ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору