В обласному художньому музеї відкрилась фотовиставка з «FORTUNA_Fest»

20 грудня 2019, 10:02

18 грудня Черкаський обласний художній музей презентував фотовиставку за результатами фестивалю аматорських театрів «Fortuna_Fest», який вже чотири роки поспіль проводився у міському Палаці молоді.

Цей мистецький захід приурочується Міжнародному театральному фестивалю і має вже свої традиції та новації – аматорські театри з різних міст представляють оригінальні постановки різних жанрів та форм: від драматичного, музичного, лялькового, комедійного, хореографічного, моновистави до театру клоунади.

Для театральних колективів, що беруть участь у фестивалі, цей захід стає новим потужним поштовхом для подальшого розвитку. Для акторів-початківців – це можливість підвищити свій мистецький рівень акторської майстерності, сценічної мови, пластики, обмінятися досвідом та налагодити творчі контакти. А кожному з відвідувачів він дає можливість відчути, чим дихає театр, як живе, поринути в атмосферу творчої взаємодовіри.

Доброю традицією після завершення фестивалю стала організація фотовиставки, на якій демонструють світлини з фестивальних днів.

Ось цього року організатори презентували її у Черкаському обласному художньому музеї під красномовною назвою: ««FORTUNA_Fest» надає крила» (засновник фестивалю Нодарі Росопідзе).

Відвідувачі виставки ознайомляться зі світлинами найкращих моментів фестивалю, спам’ятають найяскравіші події фестивалю та побачать улюблених акторів.

За інформацією Черкаської обласної ради

Коментарі

Вгору