В. о. прокурора Черкаської області не розраховує стати очільником цієї структури

05 листопада 2014, 11:16
Фото - Про Все

Фото - Про Все

Виконувач обов’язків прокурора області Іван Шевченко не боїться люстрації та не впевнений, що Гепрокуратура призначить його очільником прокуратури області.

Про це він повідомив сьогодні, 5 листопада, під час прес-конференції, інформує кореспондет Про Все.

Нагадаємо, наказом Генеральної прокуратури України від 23 жовтня 2014 року № 1483 згідно Закону України “Про очищення влади” (пункт 7 — 2 частини першої статті 36 Кодексу законів про працю України) прокурора Черкаської області Віктора Миколенко було звільнено і заборонено займати цю посаду протягом 10 років.

- Мені важко відповісти, чому я зараз виконую обов'язки прокурора Черкаської області. Останній час я працював не в Черкасах, а в Генпрокуратурі. Я взагалі військовий прокурор. Сам з Черкащини, Драбівського району. З 1991 по 1999 рік працюв в Черкасах заступником військового прокурора. Я не боюся люстрації. Протягом свого життя я багато їздив, статків, які лежать за межами моїх можливостей, у мене немає. Відповідно до цього закону я також пройду люстрацію. Але наврядчи мене призначать прокурором, хоча за професійними якостями і досвідом моя кандидатура підходить. Я 32 роки в прокуратурі, працював слідчим, був заступником прокурора, розповів Іван Шевченко.

Також він зазначив, що не відомо, скільки часу працюватиме виконувачем обов'язків прокурора області, оскільки процедура призначення нового очільника може тривати від одного тижня до півроку. Це питання вирішує Генпрокуратура.

Поділитись

Коментарі

Вгору