В’ячеслав Аброськін: “Черкаси – найкримінальніше місто в Україні”

26 жовтня 2018, 12:55

Зранку по дорозі на службу чомусь згадав Маріуполь. 2014-2015 роки. Йде війна, гинуть щодня мирні люди, окупанти розстрілюють з градів Маріуполь, але місто живе, міський голова Юрій Хотлубей, а пізніше Вадим Бойченко, депутати міської ради опікуються захистом громадян. В ті найтяжчі дні проводять сесії, ухвалюють рішення про виділення грошей на програму «Безпечне місто», «Правопорядок», вони думали про майбутнє.

Сьогодні Маріуполь - це найбезпечніше місто, бо громада, поліція та військові роблять все можливе заради цього.

Інша ситуація - центральна Україна. Мирне місто Черкаси, де кілька днів тому проводив нараду керівників кримінальної поліції України, - найкримінальніше місто в країні.

Питаю у керівника ГУНП Черкащини, як місцева влада турбується за безпеку своїх мешканців, чи працює програма «Безпечна місто». Відповідь - ні.

Тому ще раз дякую, зокрема місцевій владі Маріуполя та іншим містам Донецької області, а також всім іншим місцевим головам та депутатам країни, для яких безпека мешканців їх громад на першому місці.

В'ячеслав Аброськін, перший заступник Голови Національної поліції України, начальник кримінальної поліції 

Oleksandr сказав:

не потрібно було мавпі в ГУНП в Черкаській області присвоювати генерала, тоді був би порядок. А зараз НІ ! Мавпа рулить !

гість сказав:

просто вони реєструють злочини

Sergey сказав:

Потрібно нацкорпусу і нацдружинам довірити наведення порядку та викорінення цього кримінального зла!!!!

Черкащанин сказав:

Коли позбудемось нацкорпусу, нацдружин та різної кримінальної тітушні, яка розплодилася на нашій землі, тоді і порядку буде більше.

Вгору