В Черкаському ПриватБанку визначили бізнесмена, який отримав річне обслуговування по еквайрингу під 0 грн

06 березня 2014, 10:20

В Черкаській філії ПриватБанку, шляхом підрахунків, визначили 3000-го партнера з еквайрингу, став відомим вже цього місяця. Цим бізнесменом Черкащини стала жінка - Євдокимова Тетяна, власниця магазину “Посудна лавка”, що розташований у м. Черкаси, на вул. Хрещатик, 200. Відтепер власниця магазину отримуватиме річне обслуговування з еквайрингу під 0 грн.

Про це повідомляє прес-служба ПриватБанку.

- Магазин Посудна лавка працює майже 3 роки на ринку посуду м Черкаси. За цей час ми здобули коло постійних клієнтів і улюблених покупців. Спеціалізуємося на торгівлі посудом та кухонним аксесуарами. У нас досить широко представлені торгові марки Vinzer, Maestro, Granchio, а цінова політика магазину ідеально збалансована: висока якість продукцій ідеально поєднується з розумною ціною, - говорить власниця магазину “Посудна лавка” Тетяна Євдокимова. - Термінал для безготівкових розрахунків ми планували встановити вже давно, але все не вистачало часу. А от коли покупці стали активно цікавитися розрахунком через термінал, то ми зробили все, щоб задовольнити їх прохання Для нас справжнім сюрпризом став дзвінок з ПриватБанку з інформацією про безкоштовне річне обслуговування. Це дуже приємно, коли банківська установа йде на такі акції для своїх клієнтів.

- Кількість бізнес-користувачів еквайрингу в Черкаскому регіоні продовжує зростати, - говорить керівник направлення Еквайрингу Васильєва Оксана. - Це пов'язано із збільшенням кількості власників пластикових карток, які активно користуються ними для безготівкових розрахунків у торгових підприємствах.

Переваги послуги Еквайринг для підприємців очевидні - це підвищення обороту (середній чек по безготівковим розрахункам в середньому на 10% більше, ніж за готівку), скорочення витрат на інкасацію або здавання виручки, підвищення якості обслуговування своїх клієнтів, адже безготівковий розрахунок пришвидшує обслуговування.

Окрім цього, ПриватБанк безкоштовно проводить навчання персоналу підприємця роботі з обладнанням, та дає змогу отримувати окремі виписки по еквайрингу в електронному вигляді через систему Приват24.

Коментарі

Вгору