В Черкаській ОДА шукають нового керівника

27 листопада 2020, 19:20

Вакансію про пошук керівника Управління освіти і науки ОДА зареєстрували на сайті для пошуку роботи 25-го листопада. Охочим потрібно подати свої заявки до 29-го листопада.

Повна назва вакансії - начальник Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації. Серед вимог до майбутнього посадовця - досвід роботи на держслужбі категорії "Б" чи "В" від 2 років і ступінь вищої освіти не нижче магістра.

Потенційний начальник повинен мати досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, які здійснюють діяльність у сфері освіти не менше двох років. Також він повинен вільно володіти державною мовою.

Серед обов'язків начальника - керувати структурним підрозділом, планувати та реалізовувати розвиток закладів освіти Черкаської області, аналізувати стан освіти та науки на Черкащині. Також він має вносити на розгляд МОН України пропозиції щодо запровадження експериментальних навчальних планів, нових освітніх програм, педагогічних новацій і технологій.

Заробітна плата начальника Управління освіти і науки ЧОДА - 10550 гривень. Інші надбавки, доплати та премії будуть визначені Законом України "Про державну службу".

Поділитись

Коментарі

Геннадій :

Шукають на ті посади де нікому не цікаво, бо інші вже спродав гбшник.

Вгору