В “Азові” – найкраще, в “Айдарі” – найцікавіше, – черкаський журналіст

22 травня 2015, 14:20
Фото: Андрій Кравець/Facebook

Фото: Андрій Кравець/Facebook

Радник голови Черкаської ОДА, журналіст Андрій Кравець розповів у Facebook про добровольчі батальйони, у яких йому довелося побувати.

Протягом цього тижня принаймні троє моїх знайомих запитували, у якому з добровольчих підрозділів на Сході найкраще. Я був у декількох регулярних підрозділах ЗСУ і лише у трьох добровольчих: в "Айдарі", "Золотих Воротах" і "Азові".

Фото: Андрій Кравець/Facebook

Фото: Андрій Кравець/Facebook

Як журналіст, скажу так: найкраще було під час поїздки під Маріуполь, у полку "Азов" - навіть у морі скупнувся посеред глибокої осені, найцікавіше ж - у "Айдарі", коли був на блокпосту під час обстрілу його ворожим снайпером.

Щастя, де дислокується "Айдар" - це похмурі промислові пейзажі, переповнені елементами "совковості", а колишня дача Януковича в Урзуфі, де нині "Азов" - це мегасучасне селище і чудові морські пейзажі.

Що спільне - стріляють під Маріуполем і в Щасті зараз практично однаково густо. Рвуться силами помірятись проти бійців "Азова" і "Айдара" - теж однаково. А ще - зроблю "поправку на вітер": є добровольці в армії, але практично вже немає в армії добровольчих за статусом підрозділів: "Азов" - це полк особливого призначення у складі Нацгвардії, а "Айдар" - штурмовий батальйон у складі ЗСУ...

P.S. Море в Урзуфі таки дуже гарне, а пейзажі у Щасті - як подорож у часі!)

Поділитись

Коментарі

Вгору