В археологічному музеї в Черкасах з’явилися “підвішені” квитки

18 квітня 2018, 08:02

“Підвішені” квитки запровадили в Черкаському міському археологічному музеї, пише "Рідна Черкащина". Це безкоштовні квитки, придбані за добровільні кошти відвідувачів музею, котрі надаються тим, хто хотів би подивитись нашу експозицію, але для кого це дещо накладно, пояснюють у музеї.

Свого часу ця ідея виникла у Західній Європі в кафешках як “відкладена кава”, викуплена заздалегідь для інших відвідувачів з альтруїстичних міркувань. Незабаром європейські музейники перейняли цей досвід на свій лад. Нині метод “підвішених квитків” починає крокувати і музеями України й Черкаський археологічний один з перших серед них. І це правильно, адже головна мета кожного музею не фінансова, а культуртрегерська – поширення знань і підвищення рівня культури населення, формування підростаючого покоління, збереження культурної спадщини та її пропаганда.

Тож музейники просять усіх охочих долучитися до цієї акції та придбати квитки для майбутніх відвідувачів. Але якщо у Вас немає грошей, обов’язково заходьте – тут будуть Вам раді у будь-якому випадку.

Вартість квитка: для дорослих – 5 грн., для дітей – 2 грн.

Вгору