Усі парафії у Смілі перейшли до ПЦУ

18 липня 2023, 12:18

Фото: Суспільне.Черкаси

Митрополит Епіфаній провів Божественну літургію у Свято-Покровському соборі у Смілі, яке стало першим містом в Україні, де всі п’ять парафій разом зробили свій вибір на користь Православної церкви України, повідомляє Суспільне.

«Божественну літургію провів у Свято-Покровському соборі у Смілі Предстоятель Православної Церкви України митрополит Епіфаній. Він приїхав на Черкащину, щоб подякувати парафіянам, які торік вирішили перейти до ПЦУ», – повідомив настоятель храму отець Петро Дмитрук.

За його словами, Сміла стала першим містом в Україні, де не поодинокі парафії, а всі п'ять разом зробили свій вибір на користь Православної церкви України.

Митрополит провів службу в місцевому храмі.                                     

Ця громада має стати прикладом для інших, зазначив предстоятель Православної Церкви України митрополит Епіфаній. «Об’єднавчий процес триває, поступово громади долучаються за нашої помісної Української Православної церкви. І це відбувається не тільки в селах, але вже й у великих містах. Я бачив радісні, усміхнені обличчя. Це свідчить про те, що люди відчувають в церкві цю духовну радість, піднесення, адже разом у цей непростий час ми підносимо молитви до Бога і просимо про нашу перемогу», – зазначив Епіфаній.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору