Урядовці налаштовані відстоювати інтереси олігархів, – Чекаленко

16 грудня 2014, 18:05

1317905659_4e50da05ee00e7.83371742zatyanem_remni

Сільський голова Хацьок Ігор Чекаленко від імені жителів села звернувся до Президента, Уряду і депутатів усіх рівнів з проханням не погіршувати стандарти життя, ліквідувати прірву між олігархами і простим населенням та попередив про відповідальність. 

Про це він повідомив у Facebook.

Звернення

Обговоривши програму дій Уряду, оцінюючи результати його роботи ми змушені констатувати: урядовці налаштовані відстоювати інтереси олігархів, а не українського народу. Така політика в умовах війни та поглиблення економічної кризи створює загрозу для національної безпеки навіть більшу, ніж агресія Росії та злочини терористів на Сході країни. Саме тому, вимагаємо від високопосадовців відмовитися від намірів замороження рівня мінімальних зарплат і пенсій, підвищення пенсійного віку та тарифів на газ для населення, різкого скорочення видатків на освіту та охорону здоров’я тощо. Погіршення стандартів життя може спровокувати серйозні соціальні катаклізми.

Об’єднати народ для творення могутньої, соціально орієнтованої, успішної країни може політика направлена на подолання прірви між багатими і бідними та припинення грабунку держави і народу кучкою олігархів. Важливими кроками на цьому шляху має стати запровадження прогресивної шкали оподаткування та податків на розкіш, жорстока боротьба із корупцією та економічними злочинами на вищих щаблях влади, припинення приватизації прибуткових державних підприємств, проведення націоналізації майна злочинців, які привели країну до війни та підтримували терористів.

Також Україні необхідна така реформа місцевого самоврядування, коли державні адміністрації будуть ліквідовані, а частину їхніх функцій стануть виконувати компактні виконавчі комітети при радах усіх рівнів. Місцеве самоврядування потребує припинення свавілля казначейства, спрощення процедури укладання договорів оренди та знищення корупційних схем в земельних відносинах, поліпшення фінансового стану громад.

Якщо можновладці в черговий раз не почують народ, наслідки будуть катастрофічними і для них, і для країни.

12 грудня 2014 року
Сільський голова І.М. Чекаленко
Секретар І.М. Невгод

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору