Уроки черкаських школярів можуть скоротити

13 серпня 2020, 11:13

Уроки черкаських школярів можуть скоротити: для учнів перших класів - до 30 хвилин, для учнів старших класів - до 35-40 хвилин. Відповідну ініціативу озвучили на сесії черкаської міської ради сьогодні, 13-го серпня. Про це інформує кореспондент "Про все".

Внесла пропозицію вчителька біології 10-ї школи Інна Михайлюк. За словами освітянки, зміна тривалості уроків позитивно вплине на засвоєння матеріалу та фізично-психологічне здоров'я школярів.

- Я пропоную скоротити тривалість уроків для молодших класів до 30 хвилин, а для старшої школи - до 35-40. Таким чином ми будемо виконувати карантинні вимоги, які запроваджують у навчальних закладах. На засвоєння інформації це ніяк не вплине, оскільки школярі зосереджені на інформації лише протягом перших 30 хвилин, - розповідає пані Інна.

За словами освітянки, зекономлений час витрачатимуть на провітрювання приміщення та комфортний відпочинок учнів.

Натомість очільник Департаменту науки та гуманітарної політики ЧМР Сергій Воронов каже, що відповідна ініціатива може вплинути на заробітну плату вчителів.

- Зарплата вчителів вираховується погодинно. Якщо ж уроки скоротять, то зменшиться і виплата вчителям, - зазначив Сергій Воронов.

"За" скорочення тривалості уроків проголосували 20 депутатів. Проти - 1.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Іванка :

“- Зарплата вчителів вираховується погодинно. Якщо ж уроки скоротять, то зменшиться і виплата вчителям, – зазначив Сергій Воронов” – зарплата педпрацівників розраховується за академічну годину, о вона може тривати і 45 хв, і 30 хв. Тому скорочення тривалості уроків ніяк не може відобразитися на зарплаті вчителів.

Петрович :

Браво Іванка! Сподіваюсь пан очільник департаменту прочитає Ваш коментар)

Вгору