Уряд спростив систему виплат сім’ям полонених, зниклих безвісти та загиблих військовослужбовців

31 січня 2024, 12:07

Кабінет Міністрів України змінив порядок виплат грошового забезпечення сімʼям військових ЗСУ, які перебувають у полоні, зникли безвісти або загинули

Про це повідомляє Міністерство оборони України.

Відповідно до змін Міноборони матиме спрощений доступ до деяких державних реєстрів і можливості електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів. 

Таким чином, установа зможе оперативно встановлювати членів родин, яким належить грошове забезпечення захисників, що захоплені в полон чи зникли безвісти. 

"Наша чітка позиція: родичі загиблих, зниклих безвісти або полонених воїнів не мають витрачати час і зусилля на доведення очевидних для них речей. Якщо в держави є така інформація – це відбуватиметься автоматично після відповідної перевірки громадян. Взаємодія із державними реєстрами створює саме таку систему. Це значно спростить і прискорить процес виплат родинам", – сказала заступниця міністра оборони України Наталія Калмикова.

Водночас в міністерстві наголосили, що нововведення стосуються встановлення повного кола членів сім'ї загиблих воїнів, які мають право на одноразову грошову допомогу в розмірі 15 млн грн.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору