Уперше осінній призов відтермінували, – черкаський військкомат

10 листопада 2014, 14:18

9489e6c11889fcb275044d14dda99d24_L

Осінній призов, який традиційно триває з 1 жовтня по 30 листопада, відтерміновано.

Про це повідомив заступник обласного військового комісаріату Олег Захаренко, інформує Вечірка.

 - Для того, щоб провести заходи призову, перш за все треба підготувати батьків. Вони повинні сприйняти те, що їхні сини повинні стати на захист суверенітету й територіальної цілісності і виконати обов’язок, як записано в Конституції України. Необхідно провести відповідну інформаційну роботу.

Повістки хлопці призовного віку, а  це 18-25 років, отримують для проходження медичної комісії, а не для відправки в армію. Це молодь, яка не має звільнення або відстрочки від призову на строкову військову службу. Кількість призовників ще точно не визначена. В разі потреби обласний військовий комісаріат буде виконувати указ Президента України про призов на строкову військову службу.

- У 90% сьогодні запитання одне: «Коли мого чоловіка, сина відпустять додому?» Відповідь одна «Після перемоги». Ми ж не кинемо кордони. На заміну бійців, призваних по мобілізації, а це чоловіки віком від 19 до 60 років, після перемоги має бути заміна, бо вони підпадають під Указ про демобілізацію. Люди повинні повернутися до мирного життя, але їх повинен хтось замінити. І на їх місце хтось повинен прийти. І це повинні стати строковики. А їх потрібно призвати, і витратити три-чотири місяці  на підготовку у навчальних центрах.

Ті, хто не має повної вищої освіти, служитимуть рік. Випускники вишів  - 9 місяців.

Поділитись

Коментарі

Вгору