Уманський шоумен показав квартиру, де житиме разом із коханою (фото)

18 січня 2021, 22:32

Популярний уманський ведучий і шоумен Володимир Остапчук разом із дружиною Христиною Горняк переїжджає на нову квартиру. Чоловік вирішив показати підписникам сімейне гніздечко молодого подружжя.

Закохані прийняли рішення переїхати, оскільки квартира, де вони мешкають зараз занадто велика. Володимир орендував більшу площу для того, щоб в гості приходили діти, проте наразі це рідко вдається. У сторіс на особистій сторінці в інстаграмі чоловік показав нове житло.

Володимир Остапчук переїжджає з дружиною на нову квартиру:
Подружжя орендувало квартиру у новобудові. Площа помешкання складає 67 квадратних метрів та є меншою, ніж попереднє житло. Серед позитивних моментів Остапчук відзначив ремонт, який зробили зовсім нещодавно. Проте є й деякі мінуси. Зокрема, оскільки це новобудова, то сусіди активно займаються ремонтами. Тому вдома в Христини та Володимира часто буває шум від різноманітних інструментів, які використовують під час ремонтних робіт.

У квартирі є кухня, що об'єднана з їдальнею. Також є окрема гостьова кімната, спальня та великий балкон. Помешкання світле, ремонт виконаний у мінімалістичному стилі, красиві меблі та просторі кімнати. Це саме те, що наразі потрібно Володимиру та Христині, які лише 3 місяці тому розпочали подружнє життя.

Володимир Остапчук
Коридор у квартирі Остапчука і Горняк / Фото з інстаграму Володимира Остапчука

Володимир Остапчук
Спальня в квартирі Остапчука і Горняк / Фото з інстаграму Володимира Остапчука

Володимир Остапчук
Балкон у квартирі Остапчука і Горняк / Фото з інстаграму Володимира Остапчука

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору