Уманський студент – в п’ятірці кращих боксерів України

27 листопада 2016, 07:24

resize_big1

Студент Уманського державного педагогічного університету Андрій Смирнов у складі збірної команди Черкащини взяв участь у чемпіонаті України з боксу, що проходив 14 - 20 листопада у м. Харків. У цих змаганнях країни хлопець посів 5 місце,  повідомляє "Вечірня Умань" з посиланням на прес-центр УДПУ.

Цьогорічний чемпіонат став важливою подією у спортивному житті країни, адже саме за результатами Національної першості формувалася збірна, яка представлятиме Україну на провідних боксерських турнірах у 2017 році.
Уманський спортсмен виграв два поєдинки, проте у чвертьфіналі він поступився  боксеру з Хмельницького Мгеру Оганисяну, який  місяць тому став переможцем чемпіонату Світу серед студентів в Таїланді. У підсумку Андрій Смирнов посів V місце у ваговій категорії 64 кг.