Уманський наркодилер продавав «метадон» в Одесі

19 травня 2014, 20:02

Двоє хлопців вирішили підзаробити, торгуючи наркотиками з Умані в Одесі. Купували вони наркотики по ціні 150 доларів США за 1 г, а продавали вже по ціні 2500-2700 за 1 г. Злочинців затримано. Правоохоронці продовжують вести розслідування.

Ще в грудні 2013 до працівників Управління по боротьбі із незаконним обігом наркотиків ГУМВС України в Одеській області надійшла інформація, що мешканці Умані плануються займатися збутом наркотичної речовини «метадон» в Одесі.

Один із злочинців проживав в Одесі, винаймаючи квартиру.

29 квітня правоохоронці провели обшук за місцем проживання одного із продавців наркотиків. Було вилучено порошок біло-жовтого кольору загальної вагою 10 г, а також електронні ваги із залишками порошку. За словами наркоторговця, він разом із своїм знайомим вирішив займатися збутом «метадону» в Одесі. Один із них привозив «метадон» із Умані по ціні 150 доларів США за 1 г, а інший продавав на території Одеси вже по ціні 2500-2700 за 1 г.

Правоохоронці продовжують проводити додаткові заходи для встановлення причетних осіб, які причетні до незаконного продажу наркотичних речовин на території Одеської області.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору