Уманський наркодилер продавав «метадон» в Одесі

19 травня 2014, 20:02

Двоє хлопців вирішили підзаробити, торгуючи наркотиками з Умані в Одесі. Купували вони наркотики по ціні 150 доларів США за 1 г, а продавали вже по ціні 2500-2700 за 1 г. Злочинців затримано. Правоохоронці продовжують вести розслідування.

Ще в грудні 2013 до працівників Управління по боротьбі із незаконним обігом наркотиків ГУМВС України в Одеській області надійшла інформація, що мешканці Умані плануються займатися збутом наркотичної речовини «метадон» в Одесі.

Один із злочинців проживав в Одесі, винаймаючи квартиру.

29 квітня правоохоронці провели обшук за місцем проживання одного із продавців наркотиків. Було вилучено порошок біло-жовтого кольору загальної вагою 10 г, а також електронні ваги із залишками порошку. За словами наркоторговця, він разом із своїм знайомим вирішив займатися збутом «метадону» в Одесі. Один із них привозив «метадон» із Умані по ціні 150 доларів США за 1 г, а інший продавав на території Одеси вже по ціні 2500-2700 за 1 г.

Правоохоронці продовжують проводити додаткові заходи для встановлення причетних осіб, які причетні до незаконного продажу наркотичних речовин на території Одеської області.

Поділитись

Коментарі

Вгору