Уманські зоозахисники розшукують волонтерів для допомоги безпритульним тваринам

18 березня 2018, 19:19

Уманський благодійний фонд «Серце Друга» продовжує шукати у свою команду волонтерів для допомоги безпритульним тваринам. Вступити у ряди зоозахисників може кожен охочий, пише 04744.info.

Нещодавно на публічній сторінці УБФ «Серце Друга» у соцмережі Facebook було опубліковано оголошення стосовно пошуку волонтерів, які готові на добровільній основі допомагати безпритульним тваринам в Умані.

«Якщо у тебе є бажання бути більше ніж просто студент, хороший працівник, колега, сім’янин, сусід, бізнесмен — пиши. Нам не вистачає саме тебе!», — зазначається в оголошенні.

Волонтер УБФ «Серце Друга» Крістіна Самородова у коментарі для сайту «04744.info» зазначила, що фонду потрібна сильна команда — люди, які розуміють реальний стан речей та допоможуть змінити життя міста на краще.

«Щасливі тварини — щасливі люди», — підкреслила Крістіна Самородова.

Зобов’язання волонтерів УБФ «Серце Друга»:

— брати участь в акціях, заходах, дискусіях;

— допомагати шукати притулок безпритульним тваринам;

— допомагати рятувати безпритульних тварин;

— допомагати транспортувати безпритульних тварин.

«Волонтерська робота не займає багато часу, адже керівник УБФ "Серце Друга" дбайливо ставиться до своїх помічників. А доручення нескладні — відвезти або привезти ліки чи їжу, допомогти у прилаштуванні кошенят чи цуценят на Центральному ринку тощо», — додала Крістіна Самородова.

За детальною інформацією телефонуйте за номером: +38 093 146 39 40 (Крістіна)

Поділитись

Коментарі

Вгору