Сміляни просять Президента посприяти ремонту дороги у місті

18 березня 2018, 18:45

16 березня на сторінці Офіційного Інтернет-представництва Президента України оприлюднено петицію №22/043678-еп з проханням посприяти ремонту дороги у Смілу, інформує видання "Сміла".

Автор петиції, Олександр Байда, у тексті зазначає:

«Петро Олексійович, звертаюсь до Вас від відчаю, знаю що дане питання не рівень Президента України, але як я бачу без Вашого втручання тут не обійтись, допоможіть будь-ласка вирішити проблему з ремонту автомобільного шляху національного значення Н16 сполученням Золотоноша—Черкаси—Сміла—Умань, в місті Сміла.

Так як і велика кількість громадян, я щодня їду на роботу вищевказаним шляхом, покриття якого взагалі не придатне для їзди, ями місцями сягають 70 см., через що наші громадяни зазнають великих і постійних матеріальних збитків. Якщо це питання не вирішити найближчим часом, то сміляни будуть відрізані від інших міст, виїхати з Сміли в напрямку Черкас, або Києва можна тільки вантажним великогабаритним транспортом. Акції проведені активістами, круглі столи і часті приїзди засобів масової інформації з центральних каналів країни ні до чого не призвели, віз знаходиться на місці, дякую за увагу!»

Для розгляду петиції потрібно зібрати 25 тисяч підписів.

Поділитись

Коментарі

Володимир сказав:

А якщо з об‘їзною Білазерською нічого не зробити, то буде як у Смілі

Вгору