Уманські волонтери відмовилися отримувати нагороди з рук міської голови

29 серпня 2022, 15:45

В Умані волонтери відмовилися приймати нагороди з рук міської голови Ірини Плетньової. Ольга Ситник та В’ячеслав Зозуля прийняли таке рішення через недовіру до чиновниці.

Відзнаки за їхню діяльність мали вручати на сесії міськради.

"Кілька днів тому мені зателефонували з відділу культури і запросили на сесію в понеділок, - розповідає для "Про все" Зозуля. – Мовляв, вам мають вручати відзнаки за вашу волонтерську діяльність. Уточнив, що це Плетньова має вручати. То я їх відправив подалі. В житті не піду, аби вона мені щось давала. Я, звичайно, не проти громади, яка мене відзначила, але з рук мера нічого брати не збираюся".

Ольга Ситник не захотіла отримувати нагороду через давнє протистояння її волонтерського штабу із Плетньовою та зв’язком останньої із нардепом Яценком.

"Як тільки вона прийшла до влади, я ще тоді казала, що мені від неї нічого не треба, - пояснює Ситник. – Це все через Яценка. Плетньова мені така ж, як і він. Це зараз вони посварилися, а раніше були ж разом".

Волонтери кажуть, що не змовлялися не брати відзнаки.

Нагадаємо, наприкінці березня минулого року в Умані стався скандал з волонтерським центром "До перемоги", який очолює Ольга Ситник. Представників центру позбавили приміщення, у якому вони базувалися, та вивезли всі речі. Забрати їх змогли лише після повномасштабного вторгнення росії. Волонтери напряму звинувачують у цих діях команду нардепа Антона Яценка.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору