Уманські вокалісти підкорили “Голос країни”

18 листопада 2015, 19:05

3

1 листопада  у Києві пройшла І Всеукраїнська музична олімпіада «Голос країни», що проводиться серед спеціальних музичних закладів (шкіл, училищ, інститутів, академій), інформує 04744.info.

В олімпіаді взяли участь і уманчани - народний аматорський вокальний ансамбль «Полонина» та чоловічий вокальнийансамбль «Будьмо».

Багато фінансових витрат взяли на себе небайдужі меценати міста, які цінують професійність та національний колорит творчих колективів. Транспортом забезпечила Уманська міська рада.

1

Конкурс пройшов в одному з концертних залів Національного гуманітарного університету ім. Б. Грінченка. Специфіка заходу була в тому, що журі повинно одразу оцінити учасника за 10-бальною шкалою після виконання одного твору. Рейтинг усіх конкурсантів одразу висвітлювався позаду сцени, тому була можливість відслідковувати успішність виступу. За день журі прослухало більше 200 номерів. Серед такої великої кількості учасників ансамбль «Будьмо» зайняв І місце та взяв участь у Гала-концерті, а народний аматорський вокальний ансамбль «Полонина» посів ІІІ місце.

2

Поділитись

Коментарі

Вгору