Уманські студенти запустили аукціон побачень, щоб допомогти безпритульним тваринам

26 жовтня 2016, 16:53

Screenshot_7

Обміняти 10 гривень на побачення і допомогти безпритульним тваринам. Студенти УДПУ запустили благодійний аукціон побачень: жителі міста викладають свої фото, а усі небайдужі, що мають бажання погуляти з незнайомою людиною та допомогти тваринам, можуть придбати таку зустріч за символічну суму, пише Вечірня Умань.

«Ідея благодійної акції виникла спонтанно, прогулюючись у холодну погоду, я побачила голодних собак, які не мають ні дому, ні притулку. Якщо в такі пасмурні дні людину може підтримати друга половинка, друзі чи рідні, то про безпритульних тварин усі забули. Тому і вирішили запустити благодійний аукціон побачень, який допоможе зібрати кошти для тварин», - розповідає студентка історичного факультету, організатор акції Ліана Ціліцінська.

Взяти участь в аукціоні може кожен бажаючий, завантаживши власне фото у цей альбом, з коротким описом про себе.

Зробити ставку на лот (фотографію дівчини чи хлопця, що вам сподобалась) можна ТУТ. Перша ставка, що робиться значком «+» в коментарях, - коштує 10 гривень, кожна наступна - 5 гривень.

Аукціон завершується 3 листопада. Його учасники зустрічаються в цей же день о 18.00 в УДПУ ім. П. Тичини, аудиторія 200, де познайомляться з обраними лотами та зможуть їх оплатити.

Для тих, хто не має змоги придбати побачення в живу, може зробити це в електронному режимі, надіславши кошти на картку благодійного фонду «Серце друга». Після переказу, зателефонувати до організаторів, повідомивши про оплату лоту, і в замін отримати контактний телефон особи побачення з якою ви придбали.

Номер картки Приват бакну 5169 3305 0878 2361- Тиховська Ніна Миколаєвна БОУБФ «Серце друга»

Контактний телефон організаторів: +380-68-42-4-841 – Ліана Ціліцінська.

Коментарі

Вгору