Уманські спортсмени зможуть отримати щомісячну стипендію у розмірі 2 тис. грн.

26 грудня 2016, 14:12

logo_sports-grants_uaСпортивна стипендія для перспективної молоді. З наступного року уманські спортсмени, що  входять, або є кандидатами на входження до національних збірних зможуть претендувати на 2 стипендії від міської ради у розмірі 2 тисячі гривень, інформує "Вечірня Умань".

- Спортсмени, що за 2016 рік проявили себе на чемпіонатах України чи  Світу, у тих чи інших видах спорту, можуть спокійно подаватись на стипендію.  ЇЇ призначатиме спеціальна комісія. Яка й подальшому буде контролювати успіхи спортсмена, якщо отримувач стипендії, перестає тренуватись і показувати успішні результати, вона за рішенням комісії переходить до іншого претендента, - зазначила Ольга Ремез, начальник відділу з питань фізичної культури і спорту.

Хто може претендувати на стипендію

На здобуття стипендії можуть бути висунуті спортсмени-члени національних збірних команд України, спортсмени-інваліди-члени національних збірних команд України, спортсмени-кандидати до складу національних збірних команд України, спортсмени-інваліди-кандидати до складу національних збірних команд України, спортсмени, які перебувають у резервному складі національних збірних команд України, спортсмени-інваліди, які перебувають у резервному складі національних збірних команд України.

Обов’язковою умовою для одержання стипендії є здобуття спортсменом призового місця у чемпіонатах України (у складі збірної команди Черкаської області), світу, Європи, Кубку України (у складі збірної команди Черкаської області), етапах Кубку світу, Олімпійських, Всесвітніх,  Паралімпійських та Дефлімпійських іграх.

Перелік документів, які необхідні для отримання  стипендії

Документи спортсменів-кандидатів на здобуття стипендії подають адміністрація ДЮСШ, федерації з видів спорту, фізкультурно-спортивні товариства, спортивні клуби та громадські об’єднання спортивного спрямування. Перелік нищезазначених документів подається відділ з питань фізичної культури і спорту:

1)копія паспорту спортсмена;

2)копія індивідуального податкового номеру спортсмена;

3)заява-згода щодо обробки персональних даних особи;

4)клопотання про призначення стипендії спортсмену;

5)витяг з протоколу змагань про присудження спортсмену призового місця;

6)витяг з наказу Міністерства молоді та спорту України про включення спортсмена до складу національної збірної команди України, кандидатського та резервного складу національних збірних команд України.

Хто не може претендувати на міську стипендію

Спортсмени, які є стипендіатами іншого рівня (обласного та всеукраїнського), а також нагороджені стипендіями Президента України, Кабінету Міністрів України або встановленими благодійними фондами, приватними особами, підприємствами та організаціями, не можуть бути кандидатами на нагородження міською стипендією.

На яких умовах припиняється виплата стипендії

Виплата стипендії припиняється за поданням начальника відділу з питань фізичної культури і спорту Уманської міської ради у разі порушення спортсменом навчально-тренувального процесу, зниження спортивних результатів або дискваліфікації спортсмена, що підтверджується відповідними документами, на підставі протоколу комісії.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору