Уманські спортсмени привезли «золото» і «срібло» Кубку України з боксу

12 вересня 2016, 19:52

41677e040ed349fe2c33fc7e03c3fecf

З 5 по 11 вересня у місті Маріуполь проходив Кубок України з боксу серед чоловіків. Також в рамках Кубку проходив престижний Меморіал пам’яті Макара Мазая.

Черкащину на цих змаганнях представляли шість боксерів: Сергій Мунька (60 кг), Мирослав Гончар (60 кг) та Ростислав Кравченко (75 кг) з Черкас, Євген Мазур (56 кг) з Чорнобаю та 2 уманських боксери Євген Овсянніков (49 кг) та Андрій Смирнов (64 кг).

За підсумками семиденних змагань Черкаська область посіла четверте командне місце, пропустивши вперед Донецьку, Вінницьку області та команду з м. Києва.

В особистому заліку ІІІ місце у Мирослава Гончара. Другі місця посіли Сергій Мунька та уманчанин Андрій Смирнов.

Єдиним, хто посів І місце з представників Черкаської області, став уманський легковаговик Євген Овсянніков.

780527a58a096e0a88caf3a5e6d58af8