У Золотоноші планують підписати меморандум про співпрацю з німецьким Штольбергом

12 вересня 2016, 19:15
Фото: Про все

Фото: Про все

Міська влада Золотоноші планує підписати меморандум про співпрацю з німецьким містом Штольберг. В перспективі розглядається декілька напрямків взаємодії: це і соціальний аспект, і комунальний, і з питань пожежної безпеки.

З метою попереднього ознайомлення з перспективами співпраці до Золотоноші приїхала делегація, у складі якої перебували представник міста Штольберг Марк Галер, представник організації «Німецькі друзі Ерцгебірге в Україні Сільвіо Уліх, а також пожежні району Ерцгеберге – Хайко Пітча та Ріхарт Фурт.

Фото: Про все

Фото: Про все

- Насправді, ми вже співпрацюємо кілька років по чотирьох напрямках  – у медичній, освітній, комунальній і соціальній  сферах. Уже на сьогодні, в рамках цієї співпраці поставлено обладнання до районної лікарні, зараз для встановлення в ній готується 400 ліжок. Було також завезено оргтехніку в комп’ютерний клас територіального центру по допомозі дітям з обмеженими можливостями. Зараз ми обговорюємо конкретні питання по комунальній техніці. Тому підписання меморандуму це більше формальний акт, - розповів «Про все» міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський.

Фото: Про все

Фото: Про все

У рамках візиту іноземці відвідали навчальні заклади, заклади соціального захисту населення та пожежну частину.

Приїзд німців до Золотоноші співпав із святкуванням 440-ї річниці міста та Фестивалями чорнобривців та патріотичної пісні. Тож вони відвідали і святкові заходи.

Містяни ж радо зустрічали закордонних гостей. Зокрема, їх традиційно посвятили в козаки і подарували сорочки-вишиванки ручної роботи.

Поділитись

Коментарі

Вгору