Уманські школярі зможуть отримати європейську освіту

22 травня 2017, 22:00

Замість звичного конспекту і вчителя, що 45 хвилин пояснює тему, електронні книги та інтерактивні уроки, замість домашніх завдань, практика за спецнапрямком. Український аграрний ліцей, що розпочав роботу в Умані, 19 травня відкрив свої двері для  талановитих школярів, щоб познайомити абітурієнтів з перевагами профільної освіти, пише "Вечірня Умань".

- Про ліцей я дізнався від проекту "Майбутні фермери України", а також про нього розповідали в школі.
Стало цікаво, що це за коледж, яка в них система навчання та які спеціальності є профільними. Для уманських школярів  - це справді гарна можливість отримати гарні знання та підготуватись до ЗНО, - розповідає учень 10 класу Назарій Сеповий.

Для школярів, які  досі вважали, що агросектор - це жінка з відром, що доїть корову та чоловік, який вилами підкидає сіно, засновник аграрного ліцею Андрій Дикун показав сучасні українські роботизовані ферми, де  усю роботу виконує техніка, а замість фізичної сили працює голова.

- Агросектор в Україні  - це галузь, що розвивається, і з кожним роком вона все більше потребує нових кадрів, цілеспрямованої молоді зі знанням іноземних мов, яка готова  працювати розумово.  На даний час, в агросекторі катастрофічно не вистачає кваліфікованих журналістів, програмістів, аналітиків  та ветеринарів тому, щоб агробізнес розвивався завтра, сьогодні ми маємо зробити ставку на школярів, і дати їм якісну освіту,  яка б піддержувалась не червоним дипломом а знаннями і практикою, і тільки тоді  ми матимемо успішний результат, - зазначив Андрій Дикун.

Студентами коледжу можуть стати учні, що закінчили 9-ті 10- класи.

Заяви для вступу приймаються:

- з 15 травня по 14 червня у приміщенні ліцею (І поверх, малий конференц-зал) з 15:00 до 17:00 або заповнити онлайн заявку на сайті http://ual.net.ua.

- з 15 червня по 16 серпня на сайті або у приміщенні ліцею за попередньою домовленістю за телефоном (067-315-17-15).

Конкурсні випробування для учнів, які вступають до 10-х класів ліцею, проводяться у формі комплексного тестування з трьох предметів:

- українська мова і математика (обов’язкові),

- біологія та історія України (за вибором).

Тестування передбачено за програмою державної підсумкової атестації учнів 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Якщо абітурієнти мають власні розробки, творчі вироби, технічні винаходи, які підтверджують інтерес та здібності з обраної спеціалізації, їх можна подати теж до конкурсної комісії.

Вступні випробування відбудуться 24 травня о 16:00, 9 та 14 червня об 11:00 за адресою ліцею (м. Умань, вул. І. Гонти, 3). 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору