Уманські рятувальники контролюють пожежну безпеку на хлібних масивах (фото)

02 серпня 2017, 10:57

На Уманщині триває жнивна кампанія. 1 серпня з метою запобігання виникнення пожеж у місцях збору та зберігання врожаю, фахівці Уманського РВ Управління ДСНС України у Черкаській області провели масово-розяснювальну роботу в господарствах ТОВ «Агропланд», АФ «Ліга», ПрАТ «Укрзерноімплекс», ПрАТ «Райз – Максимко», повідомляє Уманський РВ Управління ДСНС України у Черкаській області.

Під час спілкування з аграріями фахівці ДСНС зауважили, що основними причинами виникнення пожеж під час зернозбиральної кампанії є необережне поводження працівників полів із вогнем, випалювання стерні, порушення правил експлуатації машин та агрегатів.

У період активної фази збору врожаю ранніх зернових культур категорично забороняється розпалювати багаття, застосовувати відкритий вогонь на хлібних масивах і поблизу них, а також на зернотоках, заготівельних пунктах, елеваторах, поряд із сховищами соломи й сіна. Оглянувши зернозбиральну техніку місцевих сільськогосподарських підприємств, рятувальники вручили аграріям тематичні листівки та пам’ятки з правилами пожежної безпеки у період жнив.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору