Уманські перевізники подарували місту 90 тис. гривень для освітлення вулиць

29 травня 2014, 19:04

Опори, дроти, ліхтарі та інше обладнання на суму 90 тис. гривень подарували місту ФОП Ганич та ФОП Колесник, які здійснюють перевезення до Києва від Вічного Вогню. Підприємці розповідають – подарунок місту готовили ще в часи Бодрова, проте тоді виникли перепони – міський голова приймати те, що піде на користь людям, з невідомої причини не бажав, інформує "Вечірня Умань".

- Обладнання ми придбали та передали до Уманських електромереж. Для нас зібрати кошти в сумі 90 тис. грн. в цей непростий час було важко. Але ми це змогли зробити, — розповідає приватний підприємець Олег Ганич. — Ми хотіли допомогти місту із освітленням ще рік тому. Але колишній міський голова Юрій Бодров чомусь не давав нам це зробити, залишивши місто в темряві. Хоча фінансові можливості в нас тоді були набагато більші ніж зараз.

Далі підприємці планують встановити зупинку біля Вічного Вогню і облагородити територію. Знову ж таки за власний кошт.

- Після зміни влади усе змінилося. Після багатьох років пропозицій з нашого боку, архітектура дозволила зробити зупинку, що біля Вічного Вогню, із диспетчерським пунктом, - продовжує розповідати Олег Ганич. – Вже на цьому тижні ми плануємо встановити зупинку. Згодом побудуємо кімнату очікування. Знову ж таки, це все буде робитися за наші гроші. Але радує, що уже хоч дають можливість робити та працювати. А не так, як раніше, коли навіть щоб щось добре зробити, потрібно було мало не на колінах прохати мера дозволу…

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору