Уманські патріоти перефарбували центр міста

12 травня 2014, 18:50

8 травня активісти та прихильники Уманської міської організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" та молодіжних громадських організацій "Студентська Свобода" та "Сокіл" пофарбували паркан однієї із центральних вулиць міста Умань у червоно-чорні кольори.

Ініціатором акції виступив Євген Романчук, координатор Уманського осередку "Студентської Свободи", а в самій акції брали активну участь більше десятка молодих патріотів-студентів. На червоно-чорному намальованому прапорі тепер виокремлюється напис "Україна Єдина!". Саме він і символізує єдність патріотичної молоді міста, а також прагнення до справжньої, а не тільки декларативної єдности всіх земель України. Євген Романчук подякував громаді міста та інтернет-спільноті "Типова Умань" за підтримку патріотичних ініціатив.

- Вважаю, що ми мусимо прикрашати наше рідне місто, надавати йому справжнього українського змісту. Червоно-чорний прапор боротьби та жовто-блакитний прапор України є символами національної ідентичности українців. Та й студентам тепер буде приємніше йти щоранку в університет і бачити переконливе свідчення того, що ми є єдиною нацією, єдиною Україною, - зазначив Євген Романчук.

За інформацією прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору