Уманські лісівники доставляли харчі тим, хто опинився у сніговому полоні на трасі Київ-Одеса

20 січня 2018, 14:30

Працівники Уманського лісгоспу та його структурних підрозділів долучились до подолання наслідків зимової негоди – залучена вся техніка та людський ресурс.

Першочергово технікою Уманського лісгоспу було розчищено прилеглу територію та під’їзні шляхи до Уманської центральної районної лікарні, аби можна було вчасно та безперешкодно дістатися медичного закладу.

Через негоду на трасі Київ-Одеса на під’їздах до міста Умань та населеного пункту Ладижинка утворилися кількохкілометрові автомобільні затори. Понад сотні вантажівок та легкових автомобілів протягом кількох діб не можуть дістатися свого пункту призначення. Уманські лісівники УАЗом лісгоспу доставляли та роздавали гарячі обіди на пункт обігріву заблокованих снігопадом водіїв.

Поблизу Поташа лісівники визволили з снігового полону  автофургон.  Буксирували його автомобілем УРАЛ до розчищеного шляху понад три кілометри.

Наразі роботи із подолання наслідків негоди тривають. Уманські лісівники, у зоні діяльності лісгоспу, а це шість адміністративних районів, допомагають громадам, розчищають дороги, прибирають повалені дерева.

За повідомленням Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Коментарі

Вгору