Уманські бійці АТО створили власну громадську організацію

25 травня 2015, 22:48

1

Добровольці та мобілізовані учасники АТО створили в місті ГО «Булат».  Це «воююча» організація. Більшість її бійців зараз знаходиться на  передовій, пише Вечірня Умань.

До складу «Булату»  уже входить 27 учасників АТО. Ще приблизно така ж кількість військових вступить до неї відразу після повернення із фронту. Серед них є і вчителі, і юристи, і приватні підприємці. Очолює громадську організацію Володимир Лисак.

- У нашому складі бійці різних підрозділів: і національної гвардії, і мобілізовані. Проте всі, як один, брали участь у військових діях,  - розповідає Володимир Лисак.  – Наше головне завдання це забезпечення порядку та спокою в місті. Юридична консультація, допомога та підтримка учасників АТО, учасників бойових дій, турбота про поранених та про сім’ї загиблих бійців.

Громадська організація «Булат» була створена 1 січня 2015 року. Проте про себе хлопці заявили тільки зараз, тому що їхня більшість перебувала в зоні АТО. А зараз хлопці повернулися до міста на чергову ротацію, дехто навіть демобілізувався.

- Ми уже співпрацюємо із Уманським загоном «Самооборона» та волонтерським штабом «До Перемоги», - продовжує Володимир. - Проте готові до співпраці й з іншими організаціями. Хочемо зробити все,  щоб у нашому місті був спокій та мир.

Чимало бійців Уманщини уже пройшли безкоштовну реабілітацію в санаторії "Радон", що в Хмільнику. За це "Булат" дякує нардепу Петру Юрчишину,  депутату Вінницької обласної ради Миколі Юрчишину  та директору санаторію Миколі Андрейчуку

Зараз організаці шукає приміщення для створення юридично-консультаційного центру для учасників АТО.

Звертатися до «Булату» за допомогою можна за телефоном 097 666 22 38. Або ж до членів організації.

Поділитись

Коментарі

Вгору