Уманські активісти неподалік Слов’янська зловили двох сепаратистів

08 липня 2014, 16:58

Два тепловізори, бінокль із лазерним далекоміром, звичайний бінокль, п’ятнадцять комплектів тактичних наколінників та налокотників, речові мішки та навіть питну воду відвезли нацгвардійцям, які зараз у Слов’янську, активісти центру допомоги бійцям з Умані. А дорогою до міста, біла села Черкаське, навіть встигли зловити двох сепаратистів, інформує "Вечірня Умань".

Більше тижня Уманський центр допомоги бійцям з Умані збирав кошти на придбання необхідного обладнання для нацгвардійців. Підприємці міста змогли забезпечити вояк не лише військовим захистом, а й харчами, і навіть питною водою.

- Те, що ми побачили під час першої поїздки до Слов’янська, змусило нас взятися за активні дії. Адже у наших бійців не було навіть води. Я вже не говорю про військове обладнання, - розповідає Роман Похольчук. - Тому ми створили центр допомоги бійцям з Умані, і взялися за роботу. Вдячний кожному, хто погодився допомогти нашим захисникам.

Доставити військове обладнання волонтери вирішили особисто, аби переконатися, що вантаж потрапить бійцям прямо в руки. Вони разом із військовими із штабу АТО відправилися до блок-посту, де служать уманчани.

Дорогою до гори Карачун їм навіть вдалося зловити двох сепаратистів біля села Черкаське.

- Місцеві жителі нам розповіли, що селом на «Газелі», їздять двоє сепаратистів, які дислокуються на цементному завод, - продовжує Роман. - Наша колона швидко заблокувала «Газель». Молодиків затримали, забрали зброю та передали на найближчий блок-пост бійцям.

Зустріли волонтерів уманські нацгвардійці із посмішками та неприхованою радістю. Відразу взялися розвантажувати машини.

Активісти привезли також воякам прапор із Холодного Яру, який підняли над горою Карачун.

Відтепер уманчани у Слов’янську забезпечені всім необхідним.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору