Кудрявцев розповів, скільки чиновників залишиться у міськвиконкомі

08 липня 2014, 17:11

Депутат Черкаської міської ради Микола Кудрявцев оприлюднив бачення депутатських фракцій "Удар", "Солідарність" та "Партія вільних демократів" щодо структури виконкому.

Про це він повідомив у Facebook.

У проекті рішення - опрацьована структура, як замість зменшення штатів до 407 осіб передбачає скорочення до 441 особи. За результатами консультацій з депутатами запропоновано загальну штатну чисельність 485,5 штатних одиниць, тобто скорочення на 20 посад, відмовилися від включення Служби дітей до Департаменту соціального захисту. Який загальний зміст зміни структури?

1. Загалом відбувається максимальна відмова від триступеневої схеми "Департамент-управління-відділ" до простішої "Департамент-відділ". Виключення складають великі структурні підрозділи, наприклад соціальних служб. Відділи об'єднуються і укрупнюються, зменшується кількість "чистих" керівних посад.

2. Від деяких департаментів невластиві їм функції передаються іншим. Наприклад, функція розпорядження міським ресурсом-земельними ділянками- від департаменту містобудування передається до департаменту ресурсів і розвитку (колишній Департамент економіки). Інспектування, яке в принципі не може поєднуватися з наданням дозволів і погоджень, відокремлюєься, як і було передбачено попередньою структурою, у окремий підрозділ "Муніципальна інспекція міста Черкаси".Житловий відділ переходить до Департаменту соціального захисту, як логічно з ним пов'язаний.

3. Відбувається централізація окремих допоміжних, але надзвичайно важливих функцій. Так, юридична робота покладається на окреме управління, яке повністю забезпечує весь юридичний супровід усіх виконавчих органів і міської ради по галузях. Аналогічно централізується кадрова робота у одному відділі замість розпорошення кадровиків по окремих департаментах.

4. Деякі відділи навпаки, виокремлюються зі структури, виходячи з їх функцій. Наприклад, зі складу Департаменту ЖКГ виводиться відділ мобілізаційної, оборонної та режимно - секретної роботи, оскільки в його функції входить в тому числі і контроль за галуззю ЖКГ. Крім того, ця функція потребує значної уваги у нинішніх непростих умовах-війни і терористичних загроз. Поза структурою департаментів діятиме відділ міського розвитку та інвестицій, який має розширити функції колишнього управління стратегічного розвитку департаменту економки. Це робота по окремих галузевих великих проектах (наприклад, переробка та сортування сміття) та супроводжуватиме залучення інвесторів.

5. В департаменті соціального захисту змінюється внутрішня структура. Надання послуг населенню має відбуватися за аналогією центру надання адмінпослуг з виокремленням функції прийому громадян та документів від функцій власне роботи з документами, нарахування і виплат.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору