Уманська міськрада заперечує, що місцевий пивзавод зливає нечистоти у водойму

21 травня 2023, 19:06

У соціальних мережах з‘явилось відео, на якому видно, що з каналізаційного колектора в районі «Уманьпиво» відбувся витік стічної води. В міській раді кажуть, що це провина місцевих жителів, які забивають каналізацію.

Вздовж Осташівського ставу проходить каналізаційний колектор, який на правах спільної власності належить декільком підприємствам, серед яких «Уманьпиво», ДП « Уманський лікеро-горілчаний завод» та ПрАТ «Технолог».

"Це спільна відповідальність вище вказаних підприємств. Але у свій час до цього колектора був приєднаний один із житлових будинків, а як свідчить практика, самопливні каналізаційні колектори забиваються найчастіше саме побутовими відходами. В даному випадку, житловий будинок підключено нижче по течії і коли працівники КП «Уманьводоканал» за заявкою «Уманьпиво» прочищали колектор, то виявили велику кількість предметів особистої гігієни та побутового сміття, які затампонували трубу колектора, а вище по течії, в районі «Уманьпиво» почався витік нечистот", - пояснили на сторінці міської ради.Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору