Уманщина повернула луганчанина до життя без наркотиків

09 червня 2015, 21:05

1

Сьогодні Максим Хоружий це молодий, усміхнений, здоровий 32-річний чоловік. А ще 8 років тому про нього важко було таке сказати. Хлопець 12 років вживав наркотики, чотири рази відбував покарання у колонії суворого режиму, важив 46 кг, пише Вечірня Умань.

Максим родом із Луганська. Його мати - на заробітках закордоном. Отримала там громадянство. Кликала і сина до себе. Проте Максим відмовився покидати рідну йому Україну.

- Я 12 років вживав наркотики. В результаті в мене почалися великі проблеми із суглобами. Мене паралізувало. Лікарі поставили діагноз ревматоїдний поліартрит та поставили на мені хрест, - розповідає Максим. – Мої рідні із Києва почали шукати для мене порятунок. І знайшли один реабілітаційний центр.

Саме в реабілітаційному центрі Максим почав вірити в Бога та перестав вживати наркотики. І навіть не помітив, як хвороба почала сама від нього відступати. Так тривало 6 років.

- Я вирішив розпочати самостійне життя. Влаштувався на роботу, почав отримувати чималі гроші, купив свій перший автомобіль «Жигуль». Рідні допомогли із житлом у Києві, - продовжує Максим. – І я зірвався. Знову взявся за старе. Почав вживати наркотики.

З часом Максим зрозумів, що потрібно повертатися до тверезого життя. Тому він звернувся за допомогою до своєї знайомої Людмили Кокоєвої, котра є директором реабілітаційного центру, який знаходиться в селі Дмитрушки. Так Максим опинився на Уманщині.

- Зараз я вже 7 місяців не вживаю наркотики. Починаю своє життя з нуля. Хоч і кажуть, що колишніх наркоманів не буває, я не вірю в це, - ділиться з нами Максим. – Все залежить лише від людини та її бажання.

Нещодавно Максим пережив операцію. Через травму, яку він отримав в автомобільній аварії, на коліні утворився наріст.

- Лікарі сказали, що потрібно робити операцію. Але коштів в мене на неї не було. Та й ще й колишнім наркоманам люди не дуже прагнуть допомагати, - говорить чоловік. – Проте все ж на мене звернув увагу підприємець Сергій Зозуля. Він оплатив операцію.  Декілька тижнів тому мені її зробили. Тепер я дивлюся на життя з іншого боку. Вірю, що все краще в мене тільки попереду.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору