Уманьхліб звинувачує відділ комунального майна у блокуванні роботи стратегічного підприємства

30 грудня 2016, 12:16

o_3337ba3d0a784e9b-0Колектив ТОВ «Умань Хліб Трейд» звернувся до міського голови Умані Олександра Цебрія із проханням допомогти вирішити проблему, яка виникла у підприємства. Як зазначається в листі, адресованому очільнику Умані, комісія уманської міської ради з питань управління комунальною власністю відмовила ТОВ «Умань Хліб Трейд» в продовженні договорів оренди на два фірмові магазини.  А це, наголошують в "Уманьхлібі", призведе до зменшення обсягів реалізації більш ніж на 30%, до банкрутства та закриття підприємства.

Нижче наводимо лист трудового колективу до Олесандра Цебрія:

"Шановний Олександре Володимировичу!

Від імені трудового колективу ТОВ «Умань Хліб Трейд» просимо Вас втрутитись та посприяти вирішенню такої проблеми: 21.12.2016 року постійна комісія уманської міської ради з питань управління комунальною власністю у складі: Панчука В.В., Слонського В.О., Паламарчука О.М., Лозінського С.В. відмовила ТОВ «Умань Хліб Трейд» в продовженні договорів оренди на два фірмові магазини за адресами: вул. Небесної Сотні, 22 та вул. Європейська, 42.

Припинення договорів оренди призведе до зменшення обсягів реалізації більш ніж на 30%, до банкрутства та закриття стратегічно-важливого підприємства ТОВ «Умань Хліб Трейд».

В разі закриття підприємства міський бюджет за рік недоотримає понад 1 млн грн. (оренда землі – 348 тис.грн, ПДФО- 696 тис. грн., акциз – 48тис. грн).

Ми – стратегічне підприємство, у випадку надзвичайної ситуації нам доведене мобілізаційне завдання. Крім того, закриття підприємства викине на вулиці більше 100 працівників, які поповнять лави безробітних у такий скрутний час, створить соціальну напругу серед жителів міста, які є поціновувачами нашої продукції.

Просимо  Вас не залишатись осторонь та посприяти у продовженні договорів оренди комунального майна та не допустити знищення ТОВ «Умань Хліб Трейд». Також просимо мешканців міста підтримати нас та не допустити закриття!

З повагою, трудовий колектив ТОВ «Умань Хліб Трейд».

Поділитись

Коментарі

Вгору