Уманчанин замість Ольги Фреймут вестиме проект “Інспектор. Міста”

20 листопада 2017, 20:48

Телеканал "1+1" повідомляє, що Pilot Studio розпочав роботу над другим сезоном проекту "Інспектор. Міста" з ведучим «Євробачення 2017» Володимиром Остапчуком, пише "Інфоміст" з посиланням на "1+1".

– Ми вважаємо, що Володимир Остапчук – приклад українця майбутнього, який живе згідно з європейськими цінностями. Він вірить в нашу країну і хоче її відбудовувати разом з іншими українцями. У Володимира загострене почуття справедливості, але в той же час, він розуміє, що людям потрібно давати шанс, – прокоментувала головний продюсер розважальних програм Ольга Слісаренко. - Пан Остапчук проводитиме інспекції українських міст і оцінюватиме рівень комфорту життя простих українців у кожному з них. Зазначено, що крім медицини, освіти, безпеки, їжі та еліти, ведучий також оцінить сферу послуг.

За повідомленням каналу, заклади, які зможуть продемонструвати високий рівень послуг, отримають від ведучого звання "Гордість міста". Установи, чиї послуги не відповідають стандартам якості, будуть відзначені табличкою «Ганьба міста». Інспекції проводитимуться як у великих обласних центрах, так і в невеликих містечках в різних куточках країни.

– Україна – дуже перспективна країна, де живуть діяльні, креативні і талановиті люди. Я впевнений в її щасливому майбутньому, тому, будучи резидентом Канади, я живу тут. Але українці заслуговують жити за європейськими стандартами якості вже зараз. За допомогою нашого проекту ми будемо підвищувати ці стандарти і мотивувати людей ставати кращими, –прокоментував новий ведучий.

За повідомленням каналу, виробництвом проекту "Інспектор. Міста" займається Pilot Studio. Програма вийде в ефір на «1+1» в 2018 році. Нагадаємо, Володимир Остапчук разом із черкащанином Олександром Скічком та Тімуром Мірошниченком вели прямі ефіри 62-го міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2017".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору