Уманчанин виборов “золото” на чемпіонаті світу з гирьового спорту (фото)

11 травня 2017, 14:09

Студент факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Валентин Хмільовий втретє став чемпіоном світу з гирьового спорту, інформує "ЧЕмпіон".

За першість чемпіонату світу та чемпіонату Європи з цього виду спорту, що проходив в місті Печ (Угорщина) з 28 квітня по 1 травня, взяли участь більше 100 спортсменів із 12 країн світу.

Валентин Хмільовий втретє виступав у складі збірної команди України на престижному чемпіонаті такого рівня і втретє підтвердив високий рівень своєї спортивної майстерності.

Уманський гирьовик боровся за медалі у номінації чемпіонат світу серед студентів поштовх гир 2 х 24 кг, де виборов перше місце.

Валентин виборов також І місце чемпіонату Європи серед дорослих у двоборстві 2х32 кг та ІІ місце у підйомі гирь довгим циклом.

Та найяскравішою перемогою Валентина Хмільового на даних змаганнях стало І місце в естафеті по підйому гир довгим циклом 2 х 24 кг.