Уманчанин став призером акції від ПриватБанку

16 липня 2014, 12:18

​У період з 1 квітня по 30 вересня 2014 ПриватБанк проводить акцію для пенсіонерів “Відпочинок без турбот” із щомісячним розіграшем проміжного призу в 500 гривень. Цього разу переможецем вже другого етапу акції став уманчанин - Дорох Володимир Олексійович, який отримав від банку сертифікат на 500 гривень. Кожен учасник акції має шанс стати переможцем та отримати головний приз -  сертифікат на 5000 грн й обміняти його на путівку в будь-яку точку світу.

Про це повідомляє прес-служба ПриватБанку.

«Я більше семи років обслуговуюсь в ПриваБанку, але вперше спробував стати учасником акції, - говорить Володимир Олексійович. - Приємно, коли тобі розповідають новинки співробітники банку, звідси і дізнався про акцію для пенсіонерів. Одразу вирішив зареєструватися, подзвонивши за вказаним номером, але у перемогу, чесно кажучи, не вірив. А тут на тобі! У такий тяжкий час, така грошова підтримка. Дуже приємно, дякую!».

Для того, щоб стати учасником акції «Відпочинок без турбот», необхідно мати пенсійну картку ПриватБанку, зареєструватися в акції на сайті www.pb.ua / putevka або зателефонувати за номером (056) 716 38 79 і оплатити карткою покупки від 50 грн у будь-якій торгівельній точці. Кожна покупка автоматично бере участь у щомісячному розіграші сертифікату на 5000 грн і двадцяти подарунків по 500 грн. Чим більше покупок, тим вище шанс виграти поїздку або грошовий подарунок.

Пенсійне обслуговування - це соціальна програма для ПриватБанку. Оформлення пенсійної картки здійснюється миттєво і безкоштовно. Зняття готівки в банкоматах, оплата комунальних послуг для пенсіонерів проводяться без стягнення комісії. Користуючись пенсійною карткою, можна отримати надбавку до пенсії. Банк нараховує 10 відсотків річних на кошти, які не знімаються, а залишаються на мапі. Тому це прекрасна можливість отримати додаткові кошти до пенсії. Поповнювати вклади можна невеликими сумами з пенсії - банк це може робити навіть автоматично. Також пенсіонери отримують знижки і бонуси в мережі партнерів банківської програми «Бонус Плюс» при розрахунках карткою в торгових точках і аптеках.

ПриватБанк - найбільший український банк, що обслуговує пенсіонерів. Через його карти та рахунки пенсію отримують 2,8 мільйона українських пенсіонерів. В Черкаській області кількість власників пенсійних рахунків і карток ПриватБанку в перевищило 110 тисяч.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору