Уманчанин очолив збірну Черкаської області з боксу

22 березня 2023, 12:29

Днями у Черкасах відбулася звітно-виборча конференція Федерації боксу Черкаської області, під час якої обирали президента Федерації, виконком, віце-президентів та головних тренерів. За підсумками засідання новим головним тренером збірної Черкаської області обрали уманчанина Віктора Петриченка, пише УманьNews.

Окрім призначення головним тренером збірної області з боксу, Віктор Петриченко три тижні тому також отримав звання Заслужений тренер України. Говорячи про призначення на посаду головного тренера, Віктор Борисович зазначає, що це визнання усього уманського боксу.

— Якщо раніше ми знали, що уманський бокс як мінімум серед лідерів, то з цим призначенням можна з впевненістю говорити, що керівництво черкаського боксу бачить наші результати, нашу роботу і довіряє нам вести вперед збірну області, — говорить Віктор Петриченко. — Я до цього йшов. За останній рік у нас є чемпіони світу серед студентів, чемпіонка Європи серед жінок, призери чемпіонатів України по дорослих. Приємно й те, що вперше головним тренером збірної області є тренер не з Черкас, бо зазвичай це були тренери з Черкас, або ті, хто з інших міст переїжджали до обласного центру. Я Умань не поміняю ні на Черкаси, ні на Київ — я тут виріс, будував всю систему розвитку боксу, тут рідні зали, моя сім’я і вихованці.

Говорячи про плани на новій посаді, Віктор Петриченко називає і глобальні, і найближчі цілі.

— Найближча ціль на посаді тренера збірної області — Кубок України з боксу серед чоловіків на початку червня. І головна мета — відібрати у збірну саме тих хлопців, які на той час будуть найкраще підготовлені, і зібрати там чимало медалей, більше, ніж зазвичай, — розповідає про плани Віктор Борисович. — А глобальна ціль — хочеться, щоб за кілька років ми мали призерів чемпіонату Європи та світу. Це все реально при бажанні, праці, мотивації і вірі в себе.

Загалом же новий головний тренер збірної Черкащини з боксу займається улюбленим видом спорту вже 24 роки, з яких 20 — працює тренером.

Наразі тривають збори з підготовки національної збірної України до Європейських ігор, які є ліцензійними до Олімпіади і на яких буде виступати уманська боксера Анастасія Ковальчук.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору