Новий iPhone 14 – очікувано разючий

22 березня 2023, 12:48

Кожна яблучна презентація стає очікуваною подією, за якою слідкують мільйони очей по всьому світу. Кожна нова модель стає проривом у світі смартфонів, за яким конкурентам лишається тільки встигати. Новий iPhone 14 здобув помітних змін, що якісно відрізняють його від попередників не лише в плані дизайну, а й функціоналу. Камера, покращена продуктивність та безпека варті інвестицій в оновлення старого смартфону.

Знайомий і новий

Основною візуальною відмінністю нової моделі стає відсутність лотка для звичайної SIM-карти. Бренд прийняв рішення перейти на оновлений формат eSIM. Також нова лінійка має більший перелік кольорів:

  • Midnight.
  • Starlight.
  • Blue.
  • Violet.
  • Red.

Але основні зміни залишилися під корпусом, зокрема оновлення камери. З нею сталися найбільші модифікації, особливо порівнюючи з iPhone 13. Так з'явилася вдосконалена система подвійної камери, чого вдалося досягнути поєднанням покращеного апаратного і програмного забезпечення. Зокрема нова основна камера на 12 мегапікселів, що має кращий датчик і для продуктивності використовує Photonic Engine. Це дозволяє зробити кращі знімки за поганого освітлення та реалізувати новий режим дії для знімання відео. Ввімкнений Action здатний стабілізувати динамічну зйомку, подібно до того як це робить GoPro.

Перший у питаннях безпеки

Новий смартфон оснащено новими функціями для безпеки користувачів, зокрема екстреним зв'язком і виявленням аварій. Так iPhone сам визначить, коли користувач потрапить в серйозну аварію, і через 20 секунд автоматично запустить виклик до екстрених служб, якщо його завчасно не відхилити. І якщо власник буде непритомний, тоді система сама направить звукове повідомлення та передасть координати з приблизним радіусом пошуку. При цьому, якщо аварія сталася в місці з поганим або зовсім відсутнім покриттям, система все одно спробує подати сигнал, використовуючи супутниковий зв'язок.

Новий iPhone 14 — покращена версія свого попередника, улюбленця публіки та хіта мережі AppTown. На цей раз виробники вибрали безпечний шлях змін, залишивши ту ж саму продуктивність та час роботи, щодо яких у користувачів не виникало нарікань. Нові зміни дійсно відчутні для користувачів, адже вимоги до камери та безпеки ростуть із кожним роком.

Смартфони дано перестали бути інструментами зв'язку, вони — наші щоденні помічники, що допомагають як в роботі, так і в розвагах.

Новини компанії

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору