Уманчани залишилися без громадського транспорту

07 листопада 2020, 20:03

В Умані не вийшли на роботу водії маршруток. У час пік місто лишилося без транспортного сполучення. 

Про це розповідають Надзвичайні новини на ICTV.

Водії міського транспорту влаштували страйк на території автопарку. Їм набридло працювати за мізерну зарплату, до того ж керівництво карає ще й штрафами.

– Заходить дитина 6-ти років, вона не платить, заходить бабуся – в неї пільги. Нам це рахують. Я 10 днів відпрацював, маю отримати 10 тис. грн, а мені говорять, що були “зайці”, пільговики й дають тисячу, – пояснює один із водіїв.

За словами керманичів, автобуси старі й часто потребують ремонту. Проте сам ремонт триває кілька місяців, лаштувати машини доводиться самостійно.

– Запчастини нам дають, але я ходжу на роботу безкоштовно. За два місяці виїхав шість днів і то один раз не доїхав, став на трасі. З автобусного парку до мене ніхто одразу не приїхав. Дочекався напарника, який привіз деталь і воду, – розповідає водій Андрій. 

У компанії перевізника налаштовані рішуче – бунтарям пропонують звільнення.

– Водії зірвали робочу діяльність підприємства. Якщо їх не влаштовує робота, нехай шукають таку, яка їх задовольнятиме, – зазначає керівниця відділу експлуатації компанії-перевізника Світлана Гончаренко.

Чоловіків таке рішення не налякало, тому більшість написала заяви на звільнення.

Хоча водії не здаються, транспортне сполучення з Уманню вдалося відновити завдяки тим кермувальникам, які лишилися. Проте такої кількості автобусів, усе одно не вистачає.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору