Уманчани за 50 тисяч купили автомобіль для фронту

11 червня 2015, 21:34

240x180n_photo_8d4f9eb485d906c8f36dc6280124141dЗ 29 травня по 4 червня в місті Умань відбувався збір коштів для придбання автомобіля для бійців-уманців. На автомобіль необхідно було зібрати близько 50 000 гривень. Цю суму вдалося зібрати у повному обсязі. Допомагали небайдужому уманцю всі волонтерські організації міста, зокрема і активісти міської "Свободи" Елеонора Драчук та осередку ВГО "Сокіл" Юлія Алексійчук.

Завдяки насназі та завзяттю волонтерів на автомобіль для воїнів-уманців, що перебувають під Станицею Луганською, вдалося зібрати близько 60 000 гривень. Під час щоденного телефонного спілкування громадських активістів із бійцями, вони скаржились на відсутність такого необхідного автомобіля. Ініціатором його придбання став громадський активіст Сергій Алексеєв. Кошти на придбання автомобіля давали як приватні підприємці міста, так і державні службовці. Спільними зусиллями вдалося зібрати потрібну суму. Незабаром автомобіль передадуть уманцям, які перебувають у Станиці Луганській.

"Ми, українці, повинні згуртовуватись. Лише спільними зусиллями зможемо перемогти окупанта та допомогти хлопцям, які воюють за нас з вами та за Україну. Сподіваємось, автомобіль допоможе змінити ситуацію і допоможе врятувати не одне життя. Висловлюємо вдячність тим людям, що відгукнулися і допомагали. Разом – сила!", – додала свободівка Елеонора Драчук.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"

Поділитись

Коментарі

Вгору